Beşler Agro

HAKKIMIZDA

Bir buğday tanesinin yolculuğu ile başladı hikayemiz...

Ekmek, Un, Nişasta

Beşler Agro Firması 1993 yılından bu yana sektörde faaliyet gösteren Beşler Grubuna aittir. Beşler Grubunun uzun yıllar edindiği tecrübe ve kaliteli hizmet anlayışını kendine örnek alarak hizmet sunmaktadır. Beşler Agro birçok ülkeye buğday ve buğday ürünleri ihracatı yapmaktadır.

Ürünlerimiz, üretim öncesinde ve sonrasında alanında uzman personel tarafından üretim tesisimizde kontrol edilmektedir. Uluslararası gıda mevzuatları ve standartlarında üretilen ürünlerimiz el değmeden sağlıklı ortamda paketlenip tüketiciye ulaşmaktadır.

Vizyonumuz

Beşler Agro olarak vizyonumuz; Gıda sektöründe örnek kuruluş olmak; Müşteri odaklı yönetim sistemini benimsemek,  Yatırım ve teknoloji alanında kendisini sürekli yenilemek, Ürün çeşitliliği ile uluslararası piyasalarda her zaman lider ve belirleyici olmak.

Misyonumuz

Beşler Agro; çalışanlarımız, müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle ile birlikte istikrarlı büyüyerek topluma karşı sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, araştıran, geliştiren ve insan odaklı yatırımları ilke edinen, üstün kalite ve teknolojisiyle mükemmelliği hedefleyen bir firmadır.